Závody 2013

Jablonecký zimní triatlon Jablonec nad Nisou 19. 1 Zimní triatlon      
K3 Zimní triatlon Ždár nad Sázavou 26. 1 Zimní triatlon      
Mistrzostwa Ustronia w sprintach narciarskich Ustroň 27. 1 Běh na lyžích      
Zimní triatlon Hlinsko Hlinsko 2. 2 Zimní triatlon      
PUCHAR POLSKI LEKARZY I FARMACEUTÓW Kubalonka 3. 2 Běh na lyžích      
Zimní duatlon Praha-Chuchle Praha-Chuchle 9. 2 Zimní triatlon      
JeLyMan Jeseníky, Paprsek 24. 2 Běh na lyžích      
Viessmann-Jesenický zimní triatlon Jeseníky, Praděd 2. 3 Zimní triatlon      
STEVENS Bolatická třicítka Bolatice 13. 4 MTB cross country      
Dětský závod Vratislavice Vratislavice 14. 4 MTB      
Dobroslavický jarní duatlon Dobroslavice 20. 4 Silniční duatlon      
Jarní běh pro zdraví Dobříš 27. 4 Běh      
Porubský sprinttriatlon Ostrava-Poruba 1. 5 MTB triatlon      
DDT1 Fýdek-Místek a Staré Mšsto 8. 5 Silniční triatlon      
Xterra Žluté lázně Praha 25. 5 Xterra      
Bělský okruh Bělá 25. 5 MTB      
X-Duatlon Visalajka Visalaje 26. 5 MTB duatlon      
Valašský hrb Vsacký Cáb 1. 6 Běh      
Bolatický triatlon Bolatice 8. 6 MTB triatlon      
Deza Valachiarun Valašské Meziříčí 8. 6 Běh      
Trhání řetězů Čelechovice u Kokor 8. 6 MTB      
Aquatlon do škol Plzeň 11. 6 Aquatlon      
Festina 24 hodin MTB Belá-Nižné Kamence 15. 6 MTB      
Xtreme Triathlon Brušperk Brušperk 15. 6 MTB triatlon      
Zlaté kolo Vysočiny Ruda u Velkého Meziříčí 15. 6 Silniční cyklistika      
Odřivousův pohár - SKP Bílovec 22. 6 MTB sjezd      
Odřivousův pohár Bílovec 22. 6 MTB      
Olympiáda dětí a mládeže Otrokovice 25. 6 Silniční triatlon      
Albrechtický sprint triatlon Albrechtice 29. 6 Silniční triatlon      
24 Hodin MTB Bystřička Bystřička 29. 6 MTB      
Triathlon Tychy Tychy 7. 7 Silniční triatlon      
Železný Prajzáček Dolní Benešov 13. 7 MTB duatlon      
Xterra Davidův mlýn Staré Těchanovice 13. 7 Xterra      
Železný Prajzák Dolní Benešov 13. 7 MTB triatlon      
Lysohorský čtyřlístek Visalaje, Lysá hora 20. 7 Trail      
Welzlův kvadriatlon Zábřeh na Moravě 20. 7 Kvadriatlon      
Hulmen Hulín 27. 7 Silniční triatlon      
miniDuatlon Kunovice Kunovice 27. 7 MTB duatlon      
Velká cena Ostravy Hlučín 28. 7 MTB triatlon      
Běh na Kozubovou Dolní Lomná 28. 7 Trail      
Hostýnská osma Rajnochovice 10. 8 Horský treking      
Kytlický minitriatlon Kytlice 10. 8 Silniční triatlon      
Welzlovo kolo Zábřeh na Moravě 17. 8 MTB cross country      
Salomon Slezský maraton Dolní Lomná 17. 8 Trail      
MTB Životské hory Dolní Životice 17. 8 MTB      
IBIS Pilsenman Easy Plzeň 18. 8 MTB triatlon      
Pilsenman Plzeň 18. 8 Kvadriatlon      
Xterra Krušnoman Triatlon Klíny 31. 8 Xterra      
Landštejn Cyklocamp MTB maraton Staré Město pod Landštejnem 31. 8 MTB cross country      
Větřkovický triatlon Větřkovice 1. 9 MTB triatlon      
Auto Enge Triatlon Hrádek nad Nisou 1. 9 MTB triatlon      
Máchačský pohodář Máchovo jezero 7. 9 MTB triatlon      
Opavská míle Opava 10. 9 Běh      
ŽITNOOSTROVSKÝ POL MARATÓN / Csallóközi félmaratonra Dunajská Streda 14. 9 Běh      
Bike Babí léto, závod dětí Hrádek nad Nisou 14. 9 MTB      
Bike Babí léto Hrádek nad Nisou 14. 9 MTB      
Tyski półmaraton Tychy 15. 9 Běh      
Košický aquatlon Košice 15. 9 Aquatlon      
Valachiarun Vsetín Vsetín 21. 9 Běh      
Rychlebské stezky Černá Voda 28. 9 MTB sjezd      
Memoriál Michala Pětroše Hošťálkovice 12. 10 Běh      
CX Raková Raková 19. 10 MTB      
UNIVERSALMAN.CZ Brno 9. 11 Běh      
Travný trek Morávka 14. 12 Běh