Závody 2012

Mistrzostwa Ustronia w sprintach narciarskich Ustroň 4. 2 Běh na lyžích      
Jesenická40 Šumperk 18. 2 Běh na lyžích      
Rock Point Horská výzva Jeseníky Kouty nad Desnou 14. 4 Horský treking      
Dobroslavický jarní duatlon Dobroslavice 14. 4 Silniční duatlon      
Dolnolhotská desítka Dolní Lhota 28. 4 Běh      
Porubský sprinttriatlon Ostrava 1. 5 Silniční triatlon      
Okolo Visalají Visalaje 27. 5 MTB duatlon      
Rychleby MTB Marathon Rychlebské hory 2. 6 MTB cross country      
Rychleby Falcon Ultimate Enduro Rychlebské hory 3. 6 MTB sjezd      
Rock Point Horská výzva Krušné hory Klínovec 9. 6 Horský treking      
Pasekářský triatlon Kudlov 9. 6 Silniční triatlon      
TROFEO CINELLI Velká Polom 16. 6 Silniční cyklistika      
Xtreme Triathlon Brušperk Brušperk 16. 6 MTB triatlon      
Bolatický triatlon Bolatice 23. 6 Silniční triatlon      
MTB Triathlon Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza 24. 6 Silniční triatlon      
Beskyd Tour 2012, 180 km Beskydy,Trojanovice,Pustevny 14. 7 Silniční cyklistika      
Železný Prajzák Dolní Benešov 14. 7 Silniční triatlon      
UPHILL MTB Beskydy, Bystřice - Ostrý Bystřice 21. 7 MTB cross country      
inSPORTline Cross Triathlon Opava Opava 21. 7 MTB triatlon      
Šternberský triatlon Babice Babice 22. 7 Silniční triatlon      
miniDuatlon Kunovice Kunovice 28. 7 Silniční duatlon      
UPHILL MTB Beskydy, Vendryně - Wielka Czantoria Vendryně 29. 7 MTB cross country      
Homo Hardcoreus - hardcore Bytřička 4. 8 MTB triatlon      
Královský triatlon Majetín Majetín 4. 8 Silniční triatlon      
UPHILL MTB Beskydy, Istebna - Tyniok Istebna 5. 8 MTB cross country      
VALACHYMAN Nový Hrozenkov 10. 8 MTB triatlon      
Ejpovický triatlon Ejpovice 11. 8 Silniční triatlon      
Rock Point Horská výzva Krkonoše Špindlerův Mlýn 11. 8 Horský treking      
UPHILL MTB Beskydy, Ustroň - Równica Ustroň 11. 8 MTB cross country      
Triatlon Pardubice Písník Hrádek u Pardubic 18. 8 Silniční triatlon      
Velká cena Ostravy Hlučín 18. 8 Silniční triatlon      
Větřkovický triatlon Větřkovice 26. 8 MTB triatlon      
Krkonošská 70 MTB Jánské Lázně 1. 9 MTB cross country      
Auto Enge Triatlon Hrádek Nad Nisou 2. 9 Silniční triatlon      
Máchačský pohodář Máchovo jezero 8. 9 Silniční triatlon      
X-Duatlon Soláňoš Beskydy-Soláň 28. 9 MTB duatlon      
UPHILL MTB Beskydy, Raková-Polom Raková 6. 10 MTB cross country      
Memoriál Michala Pětroše Hošťálkovice 13. 10 Běh      
Bieg legionów Ustroń 10. 11 Běh